Ceník dopravy a platby

Doprava ZDARMA na Vaší objednávku
Celkovou hodnotu objednávky, od kdy máte zaslání z eshopu www.sakaliaktivity.cz ZDARMA, jsme nastavili na 999,- Kč. Pokud tedy bude hodnota Vaší objednávky vyšší než 999,- Kč, nebudete za zaslání zboží platit ani korunu navíc.

Možnosti dopravy
- Pouze PDF soubor - 0,- Kč
(tuto dopravu bude možné vybrat pouze tehdy, pokud Vaše objednávka obsahuje jen PDF soubory)
- GLS ParcelShop - 49,- Kč
(objednávka Vám bude zaslána na zvolené výdejní místo včetně možnosti dohledání online na odkaze zde)
- GLS  - 99,- Kč
(objednávka Vám bude zaslána na uvedenou dodací adresu včetně možnosti dohledání online na odkaze zde)

Možnosti platby
- Bankovním převodem - 0,- Kč
(objednávku uhradíte bankovním převodem na náš účet)
- Dobírkou - 50,- Kč
(dostupná při hodnotě objednávky od 300,- Kč bez dopravy, objednávku zaplatíte při převzetí hotově nebo kartou)

Informace o průběhu doručení .pdf souborů
Aktivity ZDARMA, které se objednávají jako .pdf soubory, budou ihned po dokončení objednávky dostupné v sekci "Ke stažení" ve Vašem zákaznickém účtu.
Všechny ostatní .pdf soubory, které je možné objednat, Vám budou zaslány na e-mail uvedený v objednávce do jednoho pracovního dne od připsání celé částky na náš účet. V případě, že soubor v doručené poště po této době nenaleznete, zkontrolujte prosím složku spam a hromadnou poštu. Teprve potom nám napište na info@sakaliaktivity.cz, abychom celou situaci nějak vyřešili.

Informace o průběhu doručení – GLS a GLS ParcelShop

- GLS ParcelShop (mapa výdejních míst)
Vaše objednávka s tímto způsobem dopravy bude předána přepravci GLS nejpozději následující pracovní den po připsání platby na Šakalíkův účet. V případě zvolení dobírky bude Vaše objednávka předána přepraci nejpozději následující pracovní den. V okamžiku doručení do výdejního místa příjemce obdrží SMS a e-mail s PIN kódem pro vyzvednutí balíku. Pokud příjemce nestačí balík během pěti pracovních dnů vyzvednout, může si požádat o prodloužení úložní doby o další tři pracovní dny na telefonním čísle 567 771 111. Stav doručení Vaší objednávky můžete sledovat na odkaze zde.

- GLS
Vaše objednávka s tímto způsobem dopravy bude předána přepravci GLS nejpozději následující pracovní den po připsání platby na Šakalíkův účet. V případě zvolení dobírky bude Vaše objednávka předána přepraci nejpozději následující pracovní den. V drtivé většině případů je balík dodán příjemci osobně. Příjemce podpisem potvrdí, že doručení balíku proběhlo úspěšně a předaný balík nenese známky poškození. Balík může za příjemce převzít i jiná osoba zdržující se v domácnosti příjemce. GLS v každém případě zaznamená jméno přebírající osoby. V případě, že je příjemce nezastižen, může např. požádat o uložení v nejbližším GLS ParcelShopu, případně u souseda. GLS se zeptá sousedů příjemce, zda jsou ochotni balík převzít. Po uložení je příjemci poslána potvrzující zpráva s adresou ParcelShopu nebo jménem souseda, který balík přebral. Pokud se doručení balíku nezdařilo, podnikne GLS v následujících 5 pracovních dnech další pokus o jeho doručení. GLS automaticky další pokus o doručení na původní adresu třetí pracovní den od podání, případně poslední, v pořadí třetí pokus o doručení, pátý pracovní den ode dne podání. Až když je i třetí pokus o doručení neúspěšný a s příjemcem se nepodaří navázat kontakt, případně s ním nelze nalézt alternativní řešení, je balík vrácen zpět odesílateli. Stav doručení Vaší objednávky můžete sledovat na odkaze zde.