Ceník dopravy a platby


Doprava ZDARMA na Vaší objednávku
Celkovou hodnotu objednávky, od kdy máte zaslání z eshopu www.sakaliaktivity.cz ZDARMA, jsme nastavili na 999,- Kč. Pokud tedy bude hodnota Vaší objednávky vyšší než 999,- Kč, nebudete za zaslání zboží platit ani korunu navíc.

Možnosti dopravy
- Pouze PDF soubor - 0,- Kč
(tuto dopravu bude možné vybrat pouze tehdy, pokud Vaše objednávka obsahuje jen PDF soubory)
- Obyčejné psaní - 35,- Kč - tento způsob dopravy je možné vybrat pouze pro objednávky v celkové hodnotě do 299,- Kč
(objednávka Vám bude zaslána v obálce bez možnosti dohledání a bez nároku na znovu zaslání - viz podmínky České pošty, s.p.)
- Doporučené psaní - 89,- Kč
(objednávka Vám bude zaslána jako doporučený dopis včetně možnosti dohledání online na odkaze zde)

Možnosti platby
- Bankovním převodem - 0,- Kč
(objednávku uhradíte bankovním převodem na náš účet)
- Dobírkou - 50,- Kč
(objednávku zaplatíte přepravci při převzetí hotově nebo kartou)

Informace o průběhu doručení .pdf souborů
Aktivity ZDARMA, které se objednávají jako .pdf soubory, budou ihned po dokončení objednávky dostupné v sekci "Ke stažení" ve Vašem zákaznickém účtu.
Všechny ostatní .pdf soubory, které je možné objednat, Vám budou zaslány na e-mail uvedený v objednávce do jednoho pracovního dne od připsání celé částky na náš účet. V případě, že soubor v doručené poště po této době nenaleznete, zkontrolujte prosím složku spam a hromadnou poštu. Teprve potom nám napište na info@sakaliaktivity.cz, abychom celou situaci nějak vyřešili.

Informace o průběhu doručení – ČESKÁ POŠTA
- Doporučené psaní
Vaše objednávka s tímto způsobem dopravy Vám bude zaslána nejpozději následující pracovní den po připsání platby na Šakalíkův účet. V případě zvolení dobírky bude Vaše objednávka odeslána nejpozději následující pracovní den. Stav doručení Vaší objednávky můžete sledovat na odkaze zde.
Jestliže Vám doporučená zásilka nebo oznámení o příchodu doporučené zásilky nebude doručeno třetí pracovní den po odeslání objednávky, zavolejte nebo zajděte nejdříve na Vaši dodací poštu a zeptejte se, jestli na poště není uložena zásilka od nás na Vaše jméno a adresu uvedenou ve Vašich doručovacích údajích. Často se totiž stává, že Vám není doručeno oznámení o příchodu zásilky (ztratí se ze schránky apod.). Pokud se zásilka nenachází na poště, pak nám teprve pište nebo volejte.

- Obyčejné psaní
V případě, že zvolíte jako způsob dopravy Obyčejné psaní, Vaše objednávka Vám bude zaslána nejpozději následující pracovní den po připsání platby na Šakalíkův účet. U tohoto způsobu dopravy není možnost dohledání (trasování) zásilky. Objednávka Vám bude doručena do Vaší poštovní schránky na dodací adresu uvedenou v objednávce dle podmínek České pošty, s.p..