• Dar Šakalíkovi

Podpora tvorby pracovních listů.

Svým příspěvkem podporujete také možnost vzniku pracovních listů v kategogii "ke stažení zdarma", aby se tak pracovní listy i ostatní aktivity staly dostupnější všem bez rozdílu. Také díky Vašemu štědrému zaokrouhlování na celé korunky při závěru v objednávání můžeme ceny držet v krásné symbolické rovině.

Podpora Lesního klubu Šakalík ve Studénce.

Lesní klub je příjemnou alternativou klasického vzdělávání pro děti předškolního věku. Svou podporou nám pomáháte vzdělávat a vychovávat generaci úžasných lidí, kteří milují přírodu, zajímají se o své okolí a neustále objevují krásy celého světa. V rámci podpory pořádáme také akce pro veřejnost a vytváříme veřejně přístupný prostor, kde se rády schází rodiny s dětmi.

Podpora veřejných prostor, které Šakalík udržuje a akcí, které Šakalík organizuje.

Lesní klub má od města v péči pozemky o celkové rozloze 3000m2, kde bychom rádi vybudovali komunitní zahradu, otevřené hřiště, jedlý les ale především "interaktivní prostor" s Šakalími aktivitami (poznávání květin, stromů, ptáků, brouků a spoustu dalšího). Chceme, ať se se Šakalem můžete setkávat také v reálu. Dále nám podpora umožňuje realizovat stezky pro veřejnost, ale také další akce (např. Den Země, Michaelská a Martinská slavnost, Adventní slavnot a ostatní).


Děkujeme, že jste součástí TOHO KRÁSNÉHO!!        Pavka

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Výborný

Dar Šakalíkovi

  • 1,00 Kč