Tvoříme, frčíme, vyplňujeme, bavíme se a učíme..

Wooooooow - po prvotině Hromnic přicházíme s novou úpravou a stylem - pro děti přehlednější, pro rodiče čtivější. Pracovní listy, doplňovačky, aktivity k opakovanému používání, návody na tvoření..

ŠakalíAktivity.cz jsou stále oblíbenější a zákazníci se vrací - my jsme za to rádi a děkujeme!! To je přesně to co mě motivuje k další tvorbě..

Od začátku roku jsme krom Hromnic společně oslavili svátek lásky - sv. Valentýna. Aktivity byly plně srdíček - objevily se v nich spojovačky stejných tvarů, grafomotorické cvičení - obtahování čar a tvarů, dokreslování, pokračování v logických řadách a spousty dalšího. Také jsem vás naučila složit origami srdíčko, vyrobit valentýnské přání, přimět vyrobit valentýnské dekorace, vyšívané i obmotané srdce,..

Dalšími aktivitami byl Karneval - klaunovské veselé pracovní listy - s dětmi jste mohli zase vyplňovat a tvořit - klauni byli na každém listu, po vyplnění a vymalování byli jistě krásné a pestré!! Děkuji moc za zpětnou vazbu a fotky..

Po dotazech co bude dál - říkám - ZUBY!! ZOUBKY!! - měsíc zdravých zubů je tady, tak pojďte do toho s námi.. Nic podobného jsem v rámci pracovních listů nenašla. Zpracovnaný soubor jen na toto téma, vytisknutý na jeden jediný klik a proto doufám, že si to moc užijete a hlavně, že vám listy pomohou v prevenci proti kazíkům a při překonávání případných strachů v zubních ordinací..

A zároveň - těšte se na další připravované listy, už tušíte jaké bude téma?? Nebo byste chtěli nějaké další sami navrhnout?? Neváhejte..

Pavka Šakalí :)

Napište Vaše hodnocení
Poznámka: HTML tagy nejsou povoleny!