Přicházíme..

Vítáme vás.. Jsme ŠakalíAktivity.cz - aktivity a pracovní listy pro Šakalaíky a nejen pro ty mé. Pracovní listy a aktivity pro všechny.. :)

A jak to vlastně všechno začalo?? Šakalí školička musí být zavřená a já každý den vymýšlím různé aktivity a tvoření pro své milé dětičky.. No a jak to tak bývá - stále se dělím i svámi všemi o to co celé dny děláme - na facebooku "Jak zabavit Šakala".. Tvoříme a bavíme se, každý náš den je naplněn na sto procent. Když nevymyslím aktivitku já, zabaví se Šakalíci sami, neustále vymýšlí "kráááááávoviny".. :)

Přichází období hromnic a já vzdychám.. Áááááách - hromničky ve školičce - období svíček, malých bojů se strachy, příchod jara, pomalé odcházení zimy, bouřky, prodírání sluníčka.. A najednou si říkám "Proč hromnice nedostat i k našim školičkovým dětem??" a sedám nad papíry.. Ve volných chvilkách a po večerech tvořím "první jednoduché pracovní listy - HROMNICE". Nakonec je nabízím na internetu a mají úspěch!!

Lidi baví jednoduchost. Nemusí mít barevnou tiskárnu. Jsou tam nejenom úkoly, ale taky návody na tvoření.. 3D svíčka oběhne spoustu tvořivých stránek a nemálo tvořivých rodin se připojí. Děti zvládají pracovní listy vypracovávat téměř bez asistence.. - I moje Mája řekne: "jdu dělat úkoly" - vytáhne si pracovní list - už tak trochu tuší, kde se co dělá a vyplňuje si, maluje si, tvoří si.. Občas ukážu, předvededu, pomůžu..

Jsem šťastná!! Pracovní listy slouží nejen nám, ale začínají chodit zpětné vazby - budou další? Moc se nám líbí! Vyplnili jsme jedním dechem! Jaké bude další téma? Budou nějaké s jarním motivem?

.. a já s chutí tvořím dál!!

Pavka Šakalí

Napište Vaše hodnocení
Poznámka: HTML tagy nejsou povoleny!